image

Baskı

Bilhan Tekstil olarak kuruluşumuzdan beri tekstil sektöründeki gelişmelerin en yakından takipçisiyiz. Günümüzde en çok tercih edilen baskı yöntemlerini 22.000 m² kapalı alanımızda başarı ile uygulamaktayız. Bilhan Tekstil olarak aylık 2.000.000 mt rotasyon baskı üretimi ve aylık 300.000 mt dijital baskı üretimi gerçekleştirmekteyiz.
Üretimimizin tüm aşamalarını izlenebilir olmasını sağlıyoruz. Üretimimizin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapıyor ve müşterilerimize servis ediyoruz.

Düz Boya

Üstün teknoloji imkanlarından faydalanarak oluşturulan boya alanımızda aylık 1.800.000 mt düz boya üretimi ve halat boyama üretimi gerçekleştirmekteyiz. Boyahanemiz gerek firma içi gerek firma dışı (fason) taleplere yüksek hızda cevap verebilir niteliktedir. Bilhan Tekstil boyahanesi bölümündeki laboratuvarımızda tüm fiziksel ve kimyasal testler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
image
image

Dokuma Kumaş Üretimi

En kaliteli ürünü elde etmek için kendisini sürekli geliştiren ekibimiz ile en iyi tedariği gerçekleştirip, teknoloji ile tasarımı dokuma kumaşlarımızda buluşturuyoruz. Bilhan Tekstil olarak tesislerimizde aylık 500.000 mt dokuma kumaş üretimi gerçekleştiriyoruz.

AR&GE ve Kalite

Birbirinden yetenekli ve alanında uzman 12 kişilik Ar-Ge ekibimizle, günümüzün ve geleceğimizin müşterilerin beklentileri ve güncel trendlerini, tekstil teknolojileri ile buluşturarak, yenilikçi ürün ve üretim modelleri geliştiriyoruz.
Ar-Ge departmanında çalışan yetenekli uzmanlarımız ile tekstil sektörü için kaliteli ve inovatif ürün geliştirme desteği sağlıyoruz.
image
Copyright © 2023 Bilhan Tekstil
Tasarım ve Uygulama Bravo Works