image

Sürdürülebilir Bir Yaşam İçin

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefimiz ile üretimlerimizin tamamını sürdürülebilirlik politikamız çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. “Doğaya ve doğala dön!” mottomuz ile ürün ve koleksiyonlarımızı doğadan ilham alarak oluşturuyoruz ve kumaş vasıtasıyla sanata dönüştürüyoruz.
Sürdürülebilirlik politikamız ile gerçekleştirdiğimiz üretimimiz ile doğaya nefes aldırıyoruz. Her yıl üretimlerimizle tonlarca plastiğin ve atığın dönüşmesine katkı sağlayarak,  CO2 emisyonlarının azalmasında pay sahibi oluyoruz Yenilenebilir, doğal kaynaklarla yarattığımız koleksiyonlarımız bu yüzden hem gözlerin hem de kalplerin beğenisini kazanıyor. Yarınlarımızın daha yaşanabilir olması amacıyla gerçekleştirdiğimiz hamleler ile kaliteli kumaş üretimi gerçekleştiriyoruz.
Çevreye duyarlı üretim süreçlerimiz yüksek çevre standartlarını karşılayan sertifikalı, yenilenebilir kaynaklarından elde edilen ipliklerden üretilen kumaşlarımız, sürdürülebilir bir yaşama ve daha temiz bir çevreye katkıda bulunuyor. Üretim aşamasından sonra da çevreye duyarlı ekibimiz ile tüm kimyasal tekstil atıklarının çevreye zararsız hale getirilmesi amacıyla geri dönüşüm ünitelerine gönderiyoruz.
image
Copyright © 2020 Bilhan Tekstil
Tasarım ve Uygulama Bravo Works