Image

Bilhan Tekstil

60 yıllık tekstil sektörümüz ile 2000 yılından beri Bilhan Tekstil markası ile hizmet vermekteyiz. Bilhan Tekstil olarak Türk tekstil sektörüne yeni bir soluk kazandırdık. Dünya standartlarında hizmet vermek için çıktığımız yolda, düz boya baskı ve dijital baskı alanlarında kendimize belirlediğimiz hedeflere ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Bilhan Tekstil olarak müşterilerimizin beklentilerine tam karşılık verebilmek için ürün ve desen yelpazesini çok geniş tutuyoruz. Gerek ithal ettiğimiz gerekse yurt çapında üretim ağıyla gerçekleştirdiğimiz pamuk, viskon, keten, polyester ve versiyonlarını müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı desen, renk ve kreasyonlarla sunuyoruz. Bilhan Tekstil olarak başarılı tasarımcılarımızın öncülüğünde hazırladığımız koleksiyonlarla her sezon farklı bir dünyaya kapılarını aralıyoruz.
Ar-Ge ve Ür-Ge ekiplerimizin etkin çalışmaları ile özenle hazırladığımız kumaşlarımızı İngiltere, İtalya, Fransa, ABD başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç ediyoruz. Kumaşlarımız kurumsal pek çok firmanın koleksiyonlarını gururla süslüyor. Koleksiyonlarında yer aldığımız markaların bazıları; Zara, H & M, TopShop, Mango, Lc Waikiki…
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde 22.000 m²’lik kapalı alanda faaliyet gösteren tesisimizde, 36.000.000 mt düz boya ve baskı üretimini kısıtlı doğal kaynakları en az ve en verimli kullanmak amacıyla alanında eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile son teknoloji makine parkurlarımızın güçlerini birleştirerek gerçekleştiriyoruz.
150’den fazla eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile iç piyasa ve ihracat pazarına yönelik hizmet veren seçkin kuruluşlar arasında yer alıyoruz. Ar-Ge ve inovasyonu önplanda tutuyoruz ve her yıl değişen modaya uyumlu kumaşlar üretiyoruz. Bilhan Tekstil olarak her geçen gün gücümüze güç katarak devam ediyoruz.
Bünyemizde kalite uygunluk belgelerinden OEKO-TEX ®, Recycled Claim Standard (RCS)-Version2.0, Organik Content Standard, Better Cotton İnitiative (BCI) belgeleri titiz çalışmalarımız sonucu alınmış olup, onayı beklenen ve hazırlıkları devam eden uygunluk belgelerimizi yakın zamanda bünyemize katılacaktır.
image
image
image
image

Makine Parkuru

Tekstil sektöründe daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla alanında en kaliteli ürünü çıkarmamıza yardımcı olacak makineleri kullanıyoruz. Kullandığımız makineler sayesinde rostasyon baskı alanında toplam üretim kapasitemiz 1.800.000 metre, boyama alanında toplam üretim kapasitemiz 1.800.000 metre ve toplam ram üretim kapasitemiz 3.600.000 metredir.
image
  • Stork Pegasus,  2011 model  Rotasyon Baskı Makinesi – 12 Renk  (Rotasyon Baskı)
  • Stork RD8, – Rotasyon Baskı Makinesi – 12 Renk (Rotasyon Baskı)
  • Reggiani Renoir, 32 Kafa Dijital Baskı Makinesi (Dijital Baskı)
  • Monforts,  Ramöz  1 adet 2006- 1 adet 2018 Model  (Ramöz)
  • Brückner,  Ramöz  2014 model (Ramöz)
  • Küsters, Açık En Yıkama 2014 model (Yıkama)
  • MCS, Yıkama makinesi (Yıkama)
  • Küsters, Pad-Batch Makinesi , 2014 model
  • 18 adet Jet Boyama Makinesi (Havalı, yatık ve sulu) (Jet Boyama)
  • Sanfor, Kalender, Thumbler
Copyright © 2023 Bilhan Tekstil
Tasarım ve Uygulama Bravo Works